Otevřeno Po-Pá 10-18, So-Ne 10-19

Cukrárna

Cukrárna je otevřena v období turistické a lázeňské sezóny (červen-září) pondělí- pátek od 10:00 do 18:00, sobota - neděle od 10:00 do 19:00, v období mimo turistické a lázeňské sezóny (říjen- květen) denně od 10:00 do 17:00. V období Vánoc a začátku nového roku (15.12. - 31.1.) je cukrárna uzavřena.

 Nabízí denně čerstvé zákusky, velkou nabídku nealkoholických nápojů i alkoholické povzbuzení. Je striktně nekuřácká. Při pěkném počasí je vybavena předzahrádkou.

Kapacita cukrárny je asi 30 míst, kapacita předzahrádky je asi 32 míst.

Nabízíme špičkovou kávu Illy. Přijďte ochutnat vynikající italské espresso, cappucino a další kávové speciality.

V naší nabídce nově najdete exkluzivní čaje Ronnefeldt. Teehaus Ronnefeldt je tradiční rodinná firma, která byla založena roku 1823 a patří k nejstarším společnostem zabývajícím se obchodem s čajem v Evropě. Ronnefeldt produkuje výhradně čaje zpracované ortodoxní metodou, která zajišťuje čaje té nejvyšší kvality. Můžete ochutnat čisté nebo aromatizované černé a zelené čaje, roibos, bylinné a ovocné čaje.

Do našeho sortimentu jsme také zařadili zmrzlinu Carte d´Or a osvěžující domácí limonády, v zimním období Vám zahřejeme výtečným svařeným vínem, grogem nebo horským drinkem bombardino.